Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Hakkımızda

1992 yilinda insaat ve baya sektöründe "Kaliteyi Estetikle Birlestirdik" sloganiyla çalismalarina baslayan OSIB Boya San. ins. Tic. Ltd. Sti. bugüne kadar yapmis oldugu basarili ve örnek çalismalariyla, müsterilerinden aldigi güçle, hedeflerini her geçen gün daha da büyütüp çalismalarina devam etmektedir.

Kalite ve estetik bir gelenek, yenilik ise her zaman bir görev oldu bizim için. Müsterilerinin mutlulugunu kendi mutlulugu kabul ederek, müsterilerinin hizla degisen ve gelisen kalite ve yenilik isteklerini dogru ve sürekli karsilamaya devam etmekteyiz. Degerlerimiz:
Müsteri önceligi önceligimizdir, insan, en kiymetli sermayemizdir. Sözlerimiz, yaptiklarimizda. Basariya giden yol; kalite, estetik ve çok çalismadan geçer. Sistemimiz:

Kalite ve estetigi belirleyen tüm doneleri, kaliteli ürün olusturan üretim girdilerini her asamada yapilan muayene ve deney faaliyetlerini gelistiren elemanlarin görev, yetki ve sorumluluklarini net olarak belirleyerek çalismaktayiz. Politikamiz:

iletisim ve paylasima açik, çalisanlariyla kendini sürekli gelistirmek için firsatlar yaratan, güven saglayan idari anlayisiyla,
Çalismalarini sahiplenen, kendisini sürekli yenileyen ve ilerleyen teknolojiye ayak uyduran yapisiyla, verimli çalismanin bilincinde çalisanlara, kurulusa ve müsterilere saglayacagi memnuniyetin ve kazancin farkinda olan personel ile,

Standartlara uygun ürün üretmek, "Kalite ve Estetigin Birlestigi" ürünleri ile aranilan marka olmak, Sektörümüzdeki çalisma ve gelismeleri yakindan takip ederek ürün yelpazesini ve müsteri portföyünü gelistirerek piyasadaki Pazar payini sürekli artirmak.
Sektörün ve müsterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarina daima cevap veren, güvenilir ve her zaman tercih edilen bir firma olmak.
Bu düsünce ve çalisma prensipleri dogrultusunda Kalite ve Estetikten taviz vermeyen hizmet, ticaret anlayisimizla müsterilerinin memnuniyetini kendi memnuniyeti olarak gören çalismalariyla, müsterilerinden aldigi bu güçle her geçen gün hedeflerini büyütmektedir.Web Tasarım @ By Aktif Çözüm
Saraykent San.Bölgesi 52.Sok. No:21 Ankara / TÜRKİYE
Tel : +90 0312 354 11 16 - 312 354 56 94    Faks : +90 0312 354 60 83    info@osib.com.tr