Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Esnek Spor Zemin Kapmlaması


Flexible cushion, oyunculara ekstra rahatlık ve hoş bir oyun hissi vermek amacıyla geliştirilmiş, flexible kaplama sistemi öncesi uygulanan, akrilik polimer modifıyeli esnek bir malzemedir.Özel çekpas ile uygulanan cushion, 1 mm ve 0,5 mm olmak üzere 2 farklı granülasyona sahiptir. Birkaç kat şeklinde uygulanan flexible cushion , oyuncular için konforlu bir zemin oluşturur.
Özellikler:
Flexible cushion, kauçuk esaslı parçacıklar ve akrilik polimerden oluşan, kullanıma hazır malzemedir.
- Çabuk kurur
- Uygulaması kolaydır.
- Mükemmel yapışma sağlar.
- Suya dayanıklıdır.
- Toksik madde içermez
Kullanım Alanı:
Flexible cushion, yüksek kaliteli, profesyonel zemin istenen tenis kortları, basketbol sahaları koşu parkurları ve benzer açık spor alanlarında flexible zemin hazırlamada alt kat malzemesi olarak kullanılır.
Yüzey Hazırlığı:
Flexible cushion uygulaması için yeni sıcak asfalt yüzeyler minumum 14 gün, yeni beton yüzeyler minumum 28 gün kürünü yapmış olması gerekir.Yüzeyin tüm toz,kir ve yabancı maddelerden arındırılmış olduğundan emin olun..Flexible cushion , en az 4 saat önce uygulanmış flexible resurfacer üzerine uygulanmalıdır.
Uygulama :
Flexible cushion , % 30-40 sulandırılarak 1 m genişliğinde çekpas ile uygulamr.Profesyonel kortlarda 4 kat, amatör kortlarda 2 kat olarak uygulanır. Katlar arası en az 4 saat beklenmelidir.Birinci kat tam kuruduğunda ikinci kat uygulama, önceki ile 90 derece açı yapacak şekilde uygulanmalıdır. Eklerin oluşmaması için uygulama,serin havada ve iyi planlanarak kesintisiz yapılmalıdır.Uygulama yapılacak yüzey ve ortam sıcaklığı 5°C'nin altında olmamalıdır.Uygulama sonrası kurumadan aletleri su ile yıkayınız.
Güvenlik Uyarıları:
Cilt ile uzun süreli temastan kaçınımz.Göz ile temasında bol su ile yıkayınız ve doktora başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
Ambalaj ve Depolama :
Flexible cushion, 15 kg'lık plastik kova ambalajlarında kullanıma sunulmaktadır. Malzeme doğrudan güneş ışınları almayan, aşırı sıcak ve soğuk olmayan,temiz ve kuru ortamda depolanmalıdır.Orijinal açılmamış ambalajında dondan korunarak 12 ay süreyle saklanabilir.
Teknik Veriler:
Ürün : Kauçuk katkılı cushion malzemesi
Bağlayıcılar: Akrilik polimerler
Yoğunluk: 1,16
Renk : oksit kırmızı,oksit yeşil,siyah
Tüketim : 1 mm granülasyonda 350- 500 gr/m2/kat,
0,5 mm granülasyonda 200-350 gr/m2/kat
Kürlenme şartları: 20°C de % 70 bağıl nemde
Tahmini kürlenme zamanı: minumum 24 saat
Maksimum sulandırma oranı: 5/1 'dir.


Web Tasarım @ By Aktif Çözüm
Saraykent San.Bölgesi 52.Sok. No:21 Ankara / TÜRKİYE
Tel : +90 0312 354 11 16 - 312 354 56 94    Faks : +90 0312 354 60 83    info@osib.com.tr